miho z krakowa

Co słychać w Krakowie? Tańczysz? A co tam w kraju kwitnącej wiśni? えー、どうしてるの?まだ踊ってるの?クラクフ?よく飽きないね。 - Tak, jestem z Krakowa. Nie nudzę się.... :)

wtorek, stycznia 24, 2006

Berlin-ZERO


Zero to galeria w Kreutzberg w Berlinie prowadzona przez parę młodych, Ania i Jacka. Po zapowiadanej 20ej godzinie zaczęli gromadzić się ludzie. Pojawili się także moi przyjaciele muzycy poznani w krakowskich i zamojskich festiwalach; Antoine, Jilles, Ro...Okazało się, że Galeria ZERO jest nie tylko galerią sztuki plastycznej ale i performance i muzyki. Nie którzy z nich już tu występowali. Tetsuo też zdecydował dać koncert przed moim performancem. Choć poczuł się źle tuż przed koncertem, zagrał mocno i gorąco, przejmująco. Świetnie!Dlatego też zastanawiałam się, co zrobić. Wewnątrz galerii była zdominowana ciężką dawką muzyki Tetsuo. Chciałam zupełnie zmienić atomosferę i sytuację. A za wielką szybą galerii było widać piękny biel śniegu...


Dyskretnie z za szyby zaprosiłam publiczność na świeże żeszkie powietrze do ciszy białej.Zaraz po performace przed Galerii ZERO.


Przyjaciele z Galerii ZERO.

Etykiety: